E-DEVLET EN YAKIN PTT

E-DEVLET EN YAKIN PTT

E-devlet sorgulama sistemi sayesinde birçok sorgu işlemini ve öğrenmek istediğimiz çoğu konuyu rahatlıkla bulabiliriz. Bu sistem memurlarımızdan tutun da çiftçilerimize kadar halkın hemen hemen her kısmına hitap eden bir sistemdir. Bu yazımızda da yine E-Devlet üzerinden yapılan E-Devlet en yakın PTT uygulamasını siz değerli okurlarımıza aktardık. Bu işlemi ise aşağıda sizlere vermiş olduğumuz adımları yaparak rahatlıkla tamamlayabilirsiniz. E-Devlet sitesinde sorgulama yaparken genelde E-Devlet şifresi gereklidir. Ancak bu yazımız da buna ihtiyacımız olmayacaktır. Şimdi E-Devlet en yakın PTT uygulaması nasıl yapılır anlatalım.

E-Devlet En Yakın PTT Nasıl Sorgulanır?

  • E-Devlet en yakın PTT sorgulayabilmek için öncelikle sayfamızın altında sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklıyoruz.
  • Daha sonra ise PTT şubelerini bulmak için yaptığımız bu uygulamada ilk olarak ilimizi seçiyoruz. Daha sonra ise ilçemizi seçiyoruz.
  • Daha sonra ise son işlem olarak “sorgula” yazan butona tıklıyoruz.
  • Hemen ardından ise ptt şubelerinin telefon, adres gibi birçok bilgisini bulabileceğimiz sayfayla karşılaşacağız. Böylece E-Devlet en yakın PTT uygulamasını da bitirmiş olduk.

E-Devlet En Yakın PTT Uygulaması İşlem Sayfasına Ulaşmak İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


dokuz − = 4