E-DEVLET GELİR TESTİ SONUCU SORGULAMA

E-DEVLET GELİR TESTİ SONUCU SORGULAMA

Gelir testi sonuçları artık internet üzerinden kolaylıkla öğrenilebiliyor. Gelir testi sonucunuzu E-Devlet sistemi yardımıyla öğrenebilirsiniz. E-Devlet gelir testi sonucu sorgulama işleminin nasıl yapılacağını bu yazımızda anlatacağız. Ayrıca E-Devlet gelir testi sorgulama için sizlere yazımızın altında bir bağlantı da vereceğiz. E-Devlet gelir testi sonucu sorgulama için yazımızın devamını okuyunuz.

E-Devlet Gelir Testi Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet gelir testi sonucu sorgulama internet üzerinden yapılır ve E-Devlet şifresi yardımıyla yapılır. E-Devlet gelir testi sonucu sorgulama için bir bağlantı verdik. Bu bağlantıya tıklayarak gelir testi sorgulama yapabilirsiniz.

Bağlantıya tıkladığınızda açılan sayfa SGK’nın resmi sayfasıdır. Bu sayfada sizden işleminizi yapabilmeniz için “Kimliğimi Şimdi Doğrula” seçeneğine girmeniz istenecektir. Bu şekilde yeni bir sayfaya yönlendirileceksiniz. Bu yeni yönlendirildiğiniz sayfada ilk olarak “T.C. Kimlik No” kısmını T.C. kimliğinizde yer alan numarayı yazınız. Daha sonra bir altta yer alan “E-Devlet Şifresi” kısmına da mevcut E-Devlet şifrenizi yazınız. Bu işlemi de yaptıktan sonra ise “Sisteme Giriş Yap” seçeneğine tıklayınız.

Yeni açılan sayfada ise gelir testi sonucu için sorgulamanızı yapabilirsiniz. E-Devlet gelir testi sonucu sorgulama işleminizi bu şekilde tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Gelir Testi Sonucu Sorgulama Nasıl Yapılır İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− 2 = dört