E-DEVLET İŞÇİ SENDİKALARI ÜYELİK İŞLEMLERİ

E-DEVLET İŞÇİ SENDİKALARI ÜYELİK İŞLEMLERİ

Teknoloji  her gün biraz daha gelişiyor. Durum böyle olunca da artık birçok güncel işlemimizi internet üzerinden yapıyoruz. E-Devlet sistemi de internet üzerinden işlemlerimizi yapabilmemiz için en büyük yardımcılarımızdan bir tanesidir. Birçok sorgulama, araştırma ve kayıt işlemi yapabildiğimiz bu site ile şimdi de E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri nasıl yapılır anlatalım. E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri için aşağıda siz değerli okurlarımıza vermiş olduğumuz bağlantı adresini ve adımları uygulayarak bu işlemi yapabilirsiniz.

E-Devlet İşçi Sendikaları Üyelik İşlemleri Nasıl Yapılır ?

  1. E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri  yapabilmek için öncelikle aşağıda sizlere vermiş olduğumuz bağlantı adresine tıklıyoruz. Hemen ardından ise kimliğimiz doğrulamak üzere bize 4 seçenek verilecektir. Bizim burada kullanacağımız doğrulama şekli ise E-Devlet şifresi kullanarak yapmaktır. Çünkü bu sistem hem hızlı hem de oldukça basittir .
  2. Ancak E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemleri yapabilmek için öncelikle bizlere bir E-Devlet şifresi gereklidir. Bu şifreyi ise PTT şubelerine gidip 2 lira gibi bir cüzi miktar ödeyerek alabiliriz.
  3. E-Devlet şifremizi aldıktan sonra bizlerin ilk yapması gereken  işlem orada görmüş olduğumuz kutuya TC kimlik numaramızı yazıyoruz. Hemen altındaki yere de E-Devlet şifremizi yazıyoruz. Bilgilerimizi kontrol ettikten sonra ise “sisteme giriş yap” butonuna tıklıyoruz.
  4. Böylece E-Devlet işçi sendikaları üyelik işlemlerini tamamlamış oluyoruz.

E-Devlet İşçi Sendikaları Üyelik İşlemleri İçin Lütfen TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


dokuz − 3 =