E-DEVLET MAAŞ SORGULAMA

E-DEVLET MAAŞ SORGULAMA

E-Devlet üzerinden sorgulama yapmak artık çok kolay. SGK üzerinden maaş sorgulamalarınızı artık E-Devlet üzerinden yapabilmektesiniz. SGK kapsamındaki bütün sigorta kollarıyla ilgili maaş sorgulama işlemlerini buradan yapabilirsiniz. SSK, Bağ-Kur ve Emekli Sandığı ile ilgili E-Devlet maaş sorgulama işlemlerinizi bu yazıdan yapabilirsiniz. Bu yazıda size nasıl E-Devlet üzerinden maaş sorgulama yapabileceğinizi anlatacağız.

Tabi E-Devlet maaş sorgulama işlemine başlamadan önce bir E-Devlet şifrenizin olması gerekmektedir. E-Devlet şifreniz yok ise bir PTT binasına gidip başvuruda bulunmanız gerekmektedir. Başvurunuzdan sonra sizden 2 TL hizmet bedeli istenecektir. Karşılığında E-Devlet şifrenizi alabilirsiniz. Aldığınız E-Devlet şifrenizle EDevlet maaş sorgulama sayesinde Bağ-Kur, Emekli Sandığı ve SSK maaşınızı sorgulayabilirsiniz. Aşağıdaki internet linkileri sayesinde sorgulamanızı yapabilirsiniz.

E-Devlet Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-Devlet şifrenizi aldıktan sonra E-Devlet üzerinden 4A, 4B ve 4C maaş sorgulamanızı yapabilirsiniz. İlk olarak aşağıda size vereceğimiz internet linkine tıklayınız ve E-Devlet maaş sorgulama işlemine devam ediniz. Linke bastıktan sonra:

  1. Kimliğimi Şimdi Doğrula butonuna tıklayınız.
  2. Yeni sayfaya T.C. kimlik numaranızı yazınız.
  3. Aldığınız E-Devlet şifrenizi giriniz.
  4. Sisteme giriş yap butonuna tıkladıktan sonra E Devlet maaş sorgulama işlemini tamamlamış olacaksınız.

E-Devlet Maaş Sorgulama 4A İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet Maaş Sorgulama 4B İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

E-Devlet Maaş Sorgulama 4C İçin LÜTFEN TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


− beş = 2