SSK ONLİNE RANDEVU

SSK ONLİNE RANDEVU

SSK online randevu sistemi sayesinde hastaneye gitmeden bulunduğunuz yerden, internet üzerinden randevu alabilirsiniz. Biz bu yazımızda SSK online randevu sisteminde işleminizi nasıl yapacağınızı anlatacağız. Kısa ve öz olarak adım adım ne yapmanız gerektiğini anlatacağız. Bu adımları sırasına göre uygulamanızı tavsiye ederiz.

SSK Online Randevu Alma Nasıl Yapılır?

  1. Öncelikle SSK online randevu alma işlemi için yazımızın altına bir link vereceğiz ve sizden ilk olarak bu linke tıklamanızı isteyeceğiz.
  2. Linke tıkladıktan sonra önünüze bir sayfa açılacaktır. Bu sayfada sağ kenarda bulunan “Randevu Al” seçeneğine tıklayarak işleminizi gerçekleştirmeye başlayabilirsiniz.
  3. SSK online randevu sistemi için “Randevu Al” seçeneğine tıkladıktan sonra site sizi yeni bir sayfaya yönlendirecek ve bu sayfada sizden “T.C. Kimlik Numarası” ve “Parola” istenecektir. Eğer bir parolaya sahip değil iseniz “Yeni Üye” seçeneği yardımıyla sisteme kayıt olabilirsiniz. Sisteme kayıt olduktan sonra ise söylediklerimizi yaptıktan sonra “Giriş” butonuna tıklayarak SSK online randevu sistemine giriş yapabilirsiniz.
  4. SSK online randevu sisteminde yönlendirildiğiniz yeni sayfada size özel yani sizin isteğinize göre düzenlenmiş bazı seçenekler yardımıyla işlem yapabileceksiniz.
  5. Bu ekranda “İl” seçeneğini hastane hizmetinden yararlanmak istediğiniz ile göre seçiniz. Daha sonra “İlçe ” seçeneğini de kendinize uygun olarak giriniz. İstediğiniz ” Hastane ” seçeneğini de girdikten sonra, “Semt Polikliniği, Klinik, Klinik Yeri, Hekim” seçeneklerini de sistemden seçtikten sonra “Randevu Ara” butonu yardımıyla doktorların randevu sistemlerine ulaşacaksınız.
  6. SSK online randevu sisteminde bu işlemi yaptıktan sonra ekranda alt kısımda uygun olan doktorların listesi çıkacak. İsteğinize göre bir doktor seçmeniz gerekecek. Seçiminizi gerçekleştirdikten sonra açılan gün/saat seçeneklerinden uygun olan dilediğiniz seçimi yapınız. Seçiminizden sonra önünüze küçük bir ekran açılacaktır. Bu ekranda kontrolünüzü yaptıktan sonra da “Randevuyu Kaydet” diyerek SSK online randevu alma işleminizi başarıyla tamamlamış olacaksınız.

SGK online randevudan sonra gün ve saat kısımlarını not etmeniz sizin için aksilik olmasını ve randevunuzu kaçırmanızı önleyecektir. SSK online randevu sistemi bu işlemler yardımıyla tamamlanmış olacaktır.

SSK Online Randevu İçin TIKLAYINIZ!

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz


dokuz − 4 =